• 501 270 869
  • Stanisława Staszica 2/5D, Białystok

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia słynie z efektywnego odżywienia oraz głębokiego nawilżenia skóry. W efekcie nasza skóra doświadcza rewitalizacji. Polega na dostarczaniu aktywnych składników do wierzchniej warstwy skóry. Składniki aktywne mają możliwość działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające.

Dzięki wstrzykiwaniu substancji odżywczych poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa się metabolizm komórek oraz produkcja kolagenu i elastyny. Skóra sprawia wrażenie młodszej, dobrze odżywionej i wypoczętej.  W sposób niechirurgiczny można stopniowo poprawić kondycję i wygląd skóry.

 

Mezoterapia Igłowa koryguje zmarszczki, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry. Bardzo istotne jest to, iż podajemy substancje miejscowo w odpowiedni fragment skóry.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90
sdfsdfsdfsdf

Odżywienie skóry twarzy następuje w wyniku uzupełnienia niedoborów witamin i minerałów. Mezoterapia wspomaga mikrokrążenie i stymuluje komórki do produkcji nowych włókien kolagenowych, dlatego zwiększa się napięcie skóry oraz  poprawę elastyczności. Zabieg wzmacnia naskórek, skóra jest rozjaśniona i zostaje wyraźnie odmłodzona i odżywiona. Skóra jest zmobilizowana do produkcji kolagenu, wzmacnia się oraz staje się nawilżona, promienna a zmarszczki zmniejszają się.

 

Pełne efekty mezoterapii widoczne są po serii 3-6 zabiegów. Powinny odbywać się cyklicznie co 1-4 tygodnie, a dla podtrzymania efektu kuracji, raz na kilka miesięcy.

CENNIK