MAKIJAŻ ŚLUBNY I PAKIETY ŚLUBNE BIAŁYSTOK

Makijaż ślubny powinien być wyjątkowy i inny niż robimy sobie na co dzień. Panna Młoda musi wyglądać zjawiskowo, w końcu ma być najpiękniejszą osobą w tym niezwykłym dniu. Makijaż ślubny ma uwypuklić całą urodę, a ukryć niedostatki cery. Dzięki niemu Panna Młoda przechodzi swoistą metamorfozę z codziennego Kopciuszka w prawdziwą księżniczkę. Oczywiście odpowiedni dobór sukienki i fryzury także jest ważny, ale to makijaż jest tą wisienką na torcie. I to właśnie tę piękność utrwali na lata fotograf lub kamerzysta.

NIE TYLKO URODA — TAKŻE KOMFORT

Wielomiesięczne przygotowania uwieńczone ślubem i weselem to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu. Nawet z pomocą rodziców i świadków, Państwo Młodzi muszą przypilnować wielu ważnych szczegółów. Dlatego tak ważne jest, aby makijaż ślubny pomagał, a nie przeszkadzał. Ma on dać Pannie Młodej pewności siebie, zniwelować stres i pozwolić czuć się komfortowo. Niezależnie czy makijaż to Twoje drugie „ja”, czy używasz go sporadycznie, sprawimy, abyś wyglądała pięknie i odprężyła się. Do każdej klientki podchodzę indywidualnie, przeprowadzam wywiad i uwzględniam życzenia. Możesz przyjść ze swoimi pomysłami czy zdjęciami makijaży, które przypadły Ci do gustu, a ja doradzą, czy Twoja uroda pasuje do nich.

003A7504
3DB34DAC-53E1-4D4E-AEDC-2416D0A29B5A

MAKIJAŻ PRÓBNY, MAKIJAŻ ŚLUBNY ORAZ PAKIETY ŚLUBNY

Jeśli nie lubisz zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, rozważ wykonanie próbnego makijażu ślubnego. Możesz go zrobić kilka miesięcy lub tygodni wcześniej, co da Ci ogólny zarys, jak taki makijaż może wyglądać oraz co do Ciebie pasuje najlepiej. Pozwoli Ci to równie przetestować moje umiejętności oraz przekonać się o doskonałej jakości kosmetyków, których używam. Próbne malowanie będzie trwało podobnie jak wersja finalna, ale zarezerwuj sobie też czas na konsultację. Makijaż wykonywany w dniu ślub trwa około 45 minut. Zalecam, aby wykonywać go po fryzurze, aby jej nie popsuć. Podpowiem też jak poprawić makijaż na weselu w razie potrzeby oraz dam próbki
kosmetyków użytych do makijażu. Zachęcam również do skorzystania z Pakietów Ślubnych. Więcej informacji poniżej.

CENNIK MAKIJAŻY ŚLUBNYCH

CENNIK PAKIETÓW ŚLUBNYCH