• 501 270 869
  • Stanisława Staszica 2/5D, 15-071 Białystok

MAKIJAŻ ŚLUBNY I OKOLICZNOŚCIOWY

Makijaż ślubny powinien być wyjątkowy i inny niż robimy sobie na co dzień. Panna Młoda musi wyglądać zjawiskowo, w końcu ma być najpiękniejszą osobą w tym niezwykłym dniu. Makijaż ślubny ma uwypuklić całą urodę, a ukryć niedostatki cery. Dzięki niemu Panna Młoda przechodzi swoistą metamorfozę z codziennego Kopciuszka w prawdziwą księżniczkę. Oczywiście odpowiedni dobór sukienki i fryzury także jest ważny, ale to makijaż jest tą wisienką na torcie. I to właśnie tę piękność utrwali na lata fotograf lub kamerzysta.

NIE TYLKO URODA — TAKŻE KOMFORT

Wielomiesięczne przygotowania uwieńczone ślubem i weselem to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu. Nawet z pomocą rodziców i świadków, Państwo Młodzi muszą przypilnować wielu ważnych szczegółów. Dlatego tak ważne jest, aby makijaż ślubny pomagał, a nie przeszkadzał. Ma on dać Pannie Młodej pewności siebie, zniwelować stres i pozwolić czuć się komfortowo. Niezależnie czy makijaż to Twoje drugie „ja”, czy używasz go sporadycznie, sprawimy, abyś wyglądała pięknie i odprężyła się. Do każdej klientki podchodzę indywidualnie, przeprowadzam wywiad i uwzględniam życzenia. Możesz przyjść ze swoimi pomysłami czy zdjęciami makijaży, które przypadły Ci do gustu, a ja doradzą, czy Twoja uroda pasuje do nich.

003A7504
3DB34DAC-53E1-4D4E-AEDC-2416D0A29B5A

MAKIJAŻ PRÓBNY, MAKIJAŻ ŚLUBNY ORAZ PAKIET ŚLUBNY

Jeśli nie lubisz zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, rozważ wykonanie próbnego makijażu ślubnego. Możesz go zrobić kilka miesięcy lub tygodni wcześniej, co da Ci ogólny zarys, jak taki makijaż może wyglądać oraz co do Ciebie pasuje najlepiej. Pozwoli Ci to równie przetestować moje umiejętności oraz przekonać się o doskonałej jakości kosmetyków, których używam. Próbne malowanie będzie trwało podobnie jak wersja finalna, ale zarezerwuj sobie też czas na konsultację. Makijaż wykonywany w dniu ślub trwa około 45 minut. Zalecam, aby wykonywać go po fryzurze, aby jej nie popsuć. Podpowiem też jak poprawić makijaż na weselu w razie potrzeby oraz dam próbki
kosmetyków użytych do makijażu. Zachęcam również do skorzystania z Pakietów Ślubnych. Więcej informacji poniżej.

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY

Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy. Idziesz do teatru, eleganckiej restauracji czy na całonocną imprezę i chcesz wyglądać i czuć się pięknie i niecodziennie? Pamiętaj, że na Twój styl składa się nie tylko ubranie i fryzura, ale także makijaż okolicznościowy!

MAKIJAŻ WIECZOROWY

Zazwyczaj na co dzień stosujemy delikatniejszą wersję makijażu. Ma on ukryć niedoskonałości, zmatowić skórę, podkreślić nieznacznie oczy czy usta. Świetnie sprawdza się przy dziennym świetle, gdzie mocniejsze wersje mogą być zbyt odważne i niekiedy źle odbierane. Zupełnie inaczej wygląda
makijaż wieczorowy, gdy oświetlenie jest przyćmione lub niepełne. Grzeczny, codzienny makijaż do pracy lub na uczelnię, będzie zupełnie niewidoczny. Dlatego przygotowując się na wieczorny spektakl, kolację przy świecach czy bankiet możesz zaszaleć i spróbować czegoś bardziej wyrazistego.

4481-13534534545345345
4481-13534534545345345456456456345345

MAKIJAŻ NA SYLWESTRA, STUDNIÓWKĘ LUB ANDRZEJKI

Specjalna okazja może trwać też całą noc. Huczne świętowanie wejścia w dorosłość, Nowy Rok lub nawet urodzinowa potańcówka do białego rana oznacza, że Twój makijaż musi być niezniszczalny.
Dlatego wykonując makijaż na sylwestra czy inną ważną uroczystość taką jak andrzejki lub studniówka dokładam starań, aby kosmetyki były odporne na pot i nie traciły swoich właściwości przez wiele godzin.

JAK UMALOWAĆ SIĘ NA IMPREZĘ?

Jeśli nie czujesz się pewnie w świecie wizażu lub chcesz spróbować czegoś odważnego, zapraszam do mojego salonu kosmetycznego. Do każdej z Was podchodzę indywidualnie i najpierw rozmawiamy o potrzebach i możliwościach. Weryfikuję Wasze pomysły, czy pasują do karnacji, kształtu i koloru oczu i ust. Ostatecznie wspólnie wybieramy najlepszą opcję. Moje doświadczenie gwarantuje, że każdy makijaż okolicznościowy będzie zjawiskowy, a Ty będziesz się czuła wyjątkowo. Możesz również nie obawiać się o problemy skórę czy odczyny. Używam najlepszych kosmetyków, hipoalergicznych i dobranych pod Twój rodzaj skóry.

4481-13534534545345345456456456

CENNIK