MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY BIAŁYSTOK

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY

Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy. Idziesz do teatru, eleganckiej restauracji czy na całonocną imprezę i chcesz wyglądać i czuć się pięknie i niecodziennie? Pamiętaj, że na Twój styl składa się nie tylko ubranie i fryzura, ale także makijaż okolicznościowy!

MAKIJAŻ WIECZOROWY

Zazwyczaj na co dzień stosujemy delikatniejszą wersję makijażu. Ma on ukryć niedoskonałości, zmatowić skórę, podkreślić nieznacznie oczy czy usta. Świetnie sprawdza się przy dziennym świetle, gdzie mocniejsze wersje mogą być zbyt odważne i niekiedy źle odbierane. Zupełnie inaczej wygląda
makijaż wieczorowy, gdy oświetlenie jest przyćmione lub niepełne. Grzeczny, codzienny makijaż do pracy lub na uczelnię, będzie zupełnie niewidoczny. Dlatego przygotowując się na wieczorny spektakl, kolację przy świecach czy bankiet możesz zaszaleć i spróbować czegoś bardziej wyrazistego.

4481-13534534545345345
vbnvbnrtyrtyrtyrty6546

MAKIJAŻ NA SYLWESTRA, STUDNIÓWKĘ LUB ANDRZEJKI

Specjalna okazja może trwać też całą noc. Huczne świętowanie wejścia w dorosłość, Nowy Rok lub nawet urodzinowa potańcówka do białego rana oznacza, że Twój makijaż musi być niezniszczalny.
Dlatego wykonując makijaż na sylwestra czy inną ważną uroczystość taką jak andrzejki lub studniówka dokładam starań, aby kosmetyki były odporne na pot i nie traciły swoich właściwości przez wiele godzin.

JAK UMALOWAĆ SIĘ NA IMPREZĘ?

Jeśli nie czujesz się pewnie w świecie wizażu lub chcesz spróbować czegoś odważnego, zapraszam do mojego salonu kosmetycznego. Do każdej z Was podchodzę indywidualnie i najpierw rozmawiamy o potrzebach i możliwościach. Weryfikuję Wasze pomysły, czy pasują do karnacji, kształtu i koloru oczu i ust. Ostatecznie wspólnie wybieramy najlepszą opcję. Moje doświadczenie gwarantuje, że każdy makijaż okolicznościowy będzie zjawiskowy, a Ty będziesz się czuła wyjątkowo. Możesz również nie obawiać się o problemy skórę czy odczyny. Używam najlepszych kosmetyków, hipoalergicznych i dobranych pod Twój rodzaj skóry.

b7f80a05d34041169fd15cae293a02-mancewicz-makeup-permanent-inspiration-ac5931e41f2b4bb8ade85327ada13f-booksy

CENNIK MAKIJAŻY